Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Szef Kuchni - Hotel 4*

Jobfinder

Łódzkie

28 dni temu

Agencja Doradztwa Personalnego Jobfinder, od ponad 12 lat świadczy usługi rekrutacyjne dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizuje się w innowacyjnych metodach pracy gwarantujących skuteczność, w elastycznym podejściu do każdego zadania i bezpośrednim pozyskiwaniu kandydatów.

Aktualnie, dla hotelu 4* o ugruntowanej pozycji na rynku, w województwie warmińsko - mazurskim, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Olsztyna

Czy masz doświadczenie w pracy jako Szef kuchni w Restauracji?

Czy gastronomia jest Twoją pasją, a Twoje doświadczenia mogą wesprzeć działanie firmy i jej pracowników?

NASZE WYMAGANIA WOBEC CIEBIE:
  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata (mile widziane w branży hotelarskiej)
  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym personelem mile widziane
  • Wykształcenie w zawodzie Kucharz i wysokie umiejętności kulinarne
  • Znajomość procedur HACCP
  • Znajomość obowiązujących trendów w gastronomii
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie i motywacja
  • Pasja i kreatywność
Jeśli tak, to OFERUJEMY CI:
  • Pracę na cały rok
  • Przyjazne warunki pracy w nowoczesnym obiekcie hotelowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w gronie profesjonalistów
  • Możliwość zakwaterowania i wyżywienia
A OTO TWOJE PRZYSZŁE OBOWIĄZKI
  • Sporządzanie dań z karty
  • Umiejętne zarządzanie personelem
  • Ustalanie menu, opracowywanie nowych przepisów i receptur

Poznaj

Jobfinder

Poznaj stanowisko: Szef Kuchni

Szef kuchni – osoba, która organizuje i nadzoruje pracę podległego mu personelu. Do głównych obowiązków szefa kuchni należy: Organizowanie stanowisk pracy w części produkcyjnej zakładu gastronomicznego zgodnie z zasadami bhp, przeciwpożarowymi, ochrony środowiska oraz systemów zapewnienia jakości zdrowotnej żywności, planowanie i organizowanie pracy podległym pracownikom kuchni, organizowanie przyjęć ...
Szef Kuchni Praca Szef Kuchni