Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Szkoleniowiec-Konsultant

All-Prof
mazowieckie, Michałowice k. Warszawy
praca stacjonarna
5235 dni temu

Ogłoszenie numer: 88801, z dnia 2010-02-15

All-Prof, wyłączny dystrybutor profesjonalnych kosmetyków marki Mary Cohr, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Michałowice k. Warszawy

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za organizację i prowadzenie szkoleń stacjonarnych oraz regionalnych, a także tłumaczenie i przygotowywanie materiałów. Do jej zadań należeć będzie także praca w biurze, pozyskiwanie nowych klientów, raportowanie oraz współpraca z przedstawicielami handlowymi.

Wymagania

  • Wykształcenie kosmetyczne
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność oraz wysokie zdolności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • Prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu samochodu)
  • Obsługa komputera
  • Znajomość zagadnień z zakresu kosmetologii
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie w cenionej na rynku firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • Stałe wynagrodzenie + premia uznaniowa od efektów pracy
  • Narzędzia pracy: telefon, komputer i samochód na wyjazdy służbowe
  • Gwarancja stałego doskonalenia kwalifikacji, także zagranicą.
  • Przyjazną atmosferę