Technik Automatyk Utrzymania Ruchu [rekrutacja prowadzona online]

HR Wise Sp. z o.o.

Bydgoszcz

2 dni temu

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej, zlokalizowanej w okolicach Bydgoszczy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • Wykonywanie czynności konserwacyjno-remontowych przy układach automatyki i zasilania,
  • Aktywny udział przy usuwaniu usterek oraz przeglądach urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną,
  • Stały nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń
  • Naprawy zapewniające bezawaryjną i efektywną pracę maszyn,
  • Prowadzenie przeglądów i konserwacji zgodnie z harmonogramem,
  • Naprawa oraz regeneracja podzespołów maszyn, podzespołów automatyki i zasilania,
  • Utrzymywanie ciągłości pracy linii

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, profil np: elektryka, automatyka
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • Wiedza z zakresu obsługi sterowników PLC i Siemens
  • Uprawnienia SEP do 1 kV (E i D),

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne premie

Prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk

Prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ wraz z dołączonymi poniższymi zgodami:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu wpisania ich do prowadzonej przez HR Wise Sp. z o.o. bazy danych Kandydatów na pracowników, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.
  • Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV i liście motywacyjnym na rzecz potencjalnych Pracodawców w celu przeprowadzenia rekrutacji z moim udziałem, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Konserwator
Konserwator jest to osoba, która odpowiedzialna za bieżące utrzymanie i konserwacje instalacji technicznych w obiekcie, dbanie o porządek na wyznaczonym obszarze, a także potrafi obsługiwać i naprawiać maszyny i urządzenia i je konserwować. Konserwator budynków przeprowadza remonty domów - zewnątrz jak i wewnątrz obiektu lub czyni przeróbki wnętrza. Natomiast konserwator zieleni dba o tereny zielone na danym ...
Praca Konserwator