Najnowsze oferty pracy

  • Technik dentystyczny

    Praca.pl Sp. z o.o.   podkarpackie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    specjalista (mid)  aplikuj bez CV
    1 dni
    Wymagania: Ukończona szkoła zawodową na kierunku technik dentystyczny, Umiejętność pracy w zespole i gotowość do działania, Kreatywność i dbałość o szczegóły, Doświadczenie w pracy z systemami CAD/CAM.

    Dental Labor Harsdorf GmbH   podkarpackie     za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 dni
    Das Bringst Du Mit: abgeschlossene Berufsausbildung zum Zahntechniker (m/w/d) Teamfähigkeit und Einsatzbereitschaft; Kreativität & Blick fürs Detail; CAD/CAM Erfahrung;
Zobacz więcej ofert pracy

Technik dentystyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach
Sędziszów Małopolski
praca stacjonarna
12 dni temu
Miejsce pracy: Sędziszów Małopolski
Numer: StPr/23/1129
OBOWIĄZKI:
wykonywanie uzupełnień ortodontycznych tj. koron, mostów, protez
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik dentystyczny*
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: technik dentystyczny

Wymagania inne:

umiejętność obsługi aparatów ortodontycznych, protez

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Najświętszej Marii Panny 2, 39-100 Ropczyce, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:

Renata Bielarska
rbielarska@pup-ropczyce.pl
177407110

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie, oferta skierowana do osób do 30 roku życia Pośrednicy realizujący ofertę: EDK/RB

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach