Technik ds. pomiarów (laboratorium metrologiczne)

MALBOX The Stamping Company

Osiek k. Olkusza

86 dni temu

Firma „Malbox” The Stamping Company

Obecnie poszukuje Pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Osiek k. Olkusza
Zadania:
  • Wykonywanie pomiarów geometrycznych za pomocą współrzędnościowych CMM stykowe, CMM optyczna, ramię pomiarowe,
  • Generowanie danych na potrzeby inżynierii odwrotnej;
  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej;
  • Nadzór nad środkami pomiarowymi będącymi wyposażeniem narzędziowni – MSA, R&R;
Wymagania:
  • Wykształcenia min. średniego technicznego, mile widziana specjalizacja: metrologia;
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku kontrolera jakości;
  • Doświadczenia w pracach pomiarowych – znajomość metodologii pomiarów 3D;
  • Znajomości oprogramowania metrologicznego Polyworks;
  • Znajomości GD&T;
  • Znajomości narzędzi jakościowych : MSA, SPC, PPAP –poziom średniozaawansowany;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive – mile widziane;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego;
Oferujemy:
  • Zatrudnienie od zaraz na umowę o pracę na pełen etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Zdobycie doświadczenia w firmie z branży motoryzacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnętrznego;
  • System nagród KAIZEN;
  • Pakiet socjalny: Ubezpieczenie grupowe, świadczenia i paczki świąteczne, dofinansowanie
    do kolonii dla dzieci;
Poznaj stanowisko: Metrolog
Metrolog, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, zajmuje się opracowywaniem metod pomiarów i urządzeń służących do ich wykonywania w zakresie jednostek fizycznych – masy, długości, ciśnienia, przyspieszenia, prędkości, kątów, etc. Wykonywane przez metrologa pomiary są szczegółowo dokumentowane, z uwzględnieniem jednostki pomiarów, sposobu ich rejestrowania, czy aparatury wykorzystywanej do ich pozyskiwania. ...
Praca Metrolog