Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik ds. Systemów Master Key (systemów mechanicznej i elektronicznej kontroli dostępu do pomieszczeń)

KOPRA Sp. z o.o.

Lubuskie

13 godz. temu

KOPRA Sp. z o.o. - ogólnopolski dystrybutor urządzeń, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów związanych z zabezpieczeniami antywłamaniowymi, a w szczególności z dorabianiem kluczy, kontrolą dostępu oraz domowymi, mechanicznymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi. Przedstawiciel następujących firm:

  • SILCA (Włochy): frezarko-kopiarki do dorabiania kluczy, surowe klucze do zamków, akcesoria;
  • KEY LINE (Włochy): frezarko-kopiarki do dorabiania kluczy, surowe klucze do zamków, akcesoria;
  • SAVIO (Włochy): okucia budowlane, zamki i zamknięcia domowe;
  • CANAS (Turcja): surowe klucze do zamków, akcesoria;

adres firmy:

ul. Przesmyckiego 19

51-151 Wrocław
tel. 71-333-87-90

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie, obliczanie, składanie i montaż systemów kontroli dostępu do pomieszczeń;
  • Instalacja złożonych systemów w obiektach klientów;
  • Doradztwo techniczne oraz zapewnienie kontrahentom kompleksowej obsługi serwisowej;
  • Prowadzenie magazynu elementów systemów centralnego otwierania wraz z dokumentacją (karty magazynowe itp.);
  • Dbanie o odpowiedni stan techniczny wyposażenia firmy – „złota rączka".
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie preferowane techniczne;
  • Zdolności manualne i techniczne;
  • Umiejętność dokładnej i precyzyjnej pracy;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Nie patrzymy na wiek, chętnie zatrudnimy osoby 50+, na rencie bądź emeryturze, ważne są chęci do pracy;
  • Dodatkowym atutem będzie orzeczenie o niepełnosprawności.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość wynajmu przez firmę mieszkania w pobliżu siedziby firmy;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powyższym stanowisku;
  • Cykl wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń z zakresu systemów MASTER KEY;
  • Praca w siedzibie firmy – Wrocław Karłowice oraz na terenie województwa dolnośląskiego.

oferty prosimy wysyłać za pomocą przycisku: APLIKUJ TERAZ

lub osobiście w biurze
ul. Przesmyckiego 19 we Wrocławiu

(Karłowice w pobliżu wieży ciśnień)

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Ogólnopolski dystrybutor urządzeń, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów związanych z zabezpieczeniami antywłamaniowymi, a w szczególności z dorabianiem kluczy, kontrolą dostępu oraz domowymi, mechanicznymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi. Przedstawiciel następujących firm: - SILCA (Włochy): frezarko-kopiarki do dorabiania kluczy, surowe klucze, akcesoria; - KEY LINE (Włochy): frezarko-kopiarki do dorabiania kluczy, surowe klucze, akcesoria; - SAVIO (Włochy): zamki i zamknięcia domowe i bankowe.

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Praca Technik serwisu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest KOPRA Sp. z o.o..