Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
TECHNIK ELEKTRONIK

S.B.E. POLSKA Sp. z o.o.
mazowieckie, Piaseczno k/Warszawy
praca stacjonarna
4686 dni temu

S.B.E. POLSKA Sp. z o.o. (dawna nazwa SACEL POLSKA) z siedzibą w Piasecznie k/Warszawy należąca do francuskiej grupy będącej liderem usług serwisowych sprzętu elektronicznego wiodących producentów na rynku europejskim poszukuje do swojego Serwisu w Piasecznie osób na stanowiska:

Miejsce pracy: Piaseczno k/Warszawy

Zadania:
  • diagnostyka usterek sprzętu elektronicznego
  • wykonywanie napraw
Wymagania:
  • wykształcenie średnie kierunkowe
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych
  • obsługa komputera w podstawowym zakresie
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)