Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Technik Farmaceutyczny - staż [rekrutacja online]

DOZ S.A.

Gdańsk - Al. Rzeczypospolitej 33

63 dni temu

Miejsce pracy: Gdańsk - Al. Rzeczypospolitej 33

Największa grupa Aptek w Polsce Dbam o zdrowie zatrudniająca ponad 4500 Pracowników, Laureat nagrody Great Place To Work 2017, Great Place To Work 2018 oraz Great Place To Work 2019 zaprasza do współpracy!

Opis stanowiska:
  • zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie bezpośredniej realizacji recept oraz sprzedaży preparatów Otc
  • prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem
  • monitorowanie stanu preparatów w magazynie aptecznym.
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia farmaceutycznego - warunek konieczny!
Oferujemy:
  • pracę w profesjonalnym i zgranym zespole,
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych, zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami i narzędziami w pracy.
Poznaj stanowisko: Technik farmaceutyczny
Technik farmaceutyczny zajmuje się między innymi sporządzaniem, wytwarzaniem, wydawaniem wyrobów medycznych oraz produktów leczniczych (jednak nie mogą one mieć w swoim składzie substancji wymienionych w ustawie o prawie farmaceutycznym). W trakcie wykonywania obowiązków obsługuje aparaturę i urządzenia laboratoryjne. Jest też odpowiedzialny za czynności organizacyjne w punktach aptecznych, np. sprawdzanie ...
Praca Technik farmaceutyczny