Technik / Inżynier Informatyk - wsparcie techniczne WINPRO

Quadrature Poland

Zachodniopomorskie

410 dni temu

Ogłoszenie numer: 2200492, z dnia 2018-12-14

Quadrature S.A. jest belgijską spółką informatyczną wyspecjalizowaną w branży stolarki budowlanej.

Począwszy od 1996, rozwijamy oprogramowanie WinPro, modułowe rozwiązanie ERP do zarządzania produkcją i sprzedażą stolarki PCV, DREWNO, ALU dla małych, średnich i dużych firm. Dzięki ponad 22-letniemu doświadczeniu i międzynarodowej obecności Quadrature S.A. ma 6 biur technicznych, oferuje swoim klientom w całej Europie wsparcie i szybkie usługi. www.winpro.be.

Obecnie pragniemy wzmocnić nasz zespół techniczny wobec czego przygotowujemy listę kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

W bezpośrednim kontakcie z naszymi klientami, będziesz odpowiedzialny za całkowitą implementację naszego produktu.

Twoja misja będzie polegała na:

  • pomocy technicznej dla naszych klientów
  • przeprowadzaniu szkoleń
  • realizacji specyfikacji klientów
  • wdrożeniu oraz przetestowaniu oprogramowania u klienta
  • realizacji sterowników do maszyn dla linii produkcyjnych
  • śledzeniu projektów
  • kontakcie z innymi profesjonalistami z branży stolarskiej i naszym zespołem w Quadrature S.A.

Wymagania

  • Inżynier cywilny lub przemysłowy z zakresu elektromechaniki, mechaniki, informatyki lub podobne
  • Dobra znajomość programowania, znajomość języków maszynowych do maszyn CNC (SIEMENS, CIX, XILOG)
  • Znajomość języków Pascal, Delphi, C++ oraz bazy danych MYSQL, ORACLE są dodatkowym plusem
  • Znajomość technik stolarskich (PCV, drewno, aluminium) jest plusem
  • Swobodne porozumiewanie się (pisemne i ustne) w języku angielskim (wymagany poziom B2).
  • Pasjonowanie się nowymi technologiami i procesami produkcyjnymi
  • Łatwa praca w zespole i z klientami
  • Gotowość do częstego podróżowania
  • Prawo jazdy B

Oferujemy

  • Możliwość pracy w dynamicznej i dobrze rozwijającej się firmie.
  • Duża autonomia w pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do Twoich umiejętnościami z możliwością podwyżki w zależności od Twojej motywacji i postępu w pracy.
  • Samochód służbowy, telefon
Poznaj stanowisko: Informatyk
Informatyk to specjalista, który tworzy, przekształca i przekazuje dane za pomocą programów komputerowych. Osoba ta musi posiadać wiedzę i umiejętności na temat ogółu metod tworzenia, przetwarzania i przekazu informacji oraz powinna znać budowę i zasady działania urządzeń komputerowych. Do zakresu obowiązków tego pracownika należy, m.in.: obsługa i zabezpieczenie sieci komputerowej, konfiguracja urządzeń, ...
Praca Informatyk