Technik / Inżynier operacyjny ds. normowania

KOMPOZYTY Sp. z o.o.

Jelcz-Laskowice, Stanowice

37 dni temu

Firma Kompozyty Sp. z o.o. (wchodzące w skład Grupy IM) jest dostawcą komponentów i systemów kompozytowych znajdujących zastosowanie w pociągach, autobusach, maszynach oraz generatorach. Firma jest znana z innowacyjnych wyrobów oraz najwyższej klasy procesów produkcyjnych oraz specjalizuje się w małych i średnich partiach produkcyjnych.


Kompozyty posiada zakłady w Stanowicach oraz Jelczu-Laskowicach, które zatrudniają 520 pracowników.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

 

Technik / Inżynier operacyjny ds. normowania
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, Stanowice
Co przygotowaliśmy dla Ciebie?
 • zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności
 • współtworzenie marki rozpoznawalnej w branży na arenie Europejskiej
 • stabilne warunki zatrudnienia
 • nieograniczone możliwości rozwoju i nabycia praktyki zawodowej na posiadanym stanowisku
 • pakiet Benefitów Socjalnych
To czego oczekujemy od Ciebie to m.in:
 • pomiary czasów pracy, operacji, normowanie (pracochłonność)
 • zużycia materiałowe, odpad produkcyjny, (materiałochłonność)
 • wspomaganie obszarów w metody pomiarów na różnych procesach
 • kosztorysowanie procesów
Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:
 • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane zarządzanie produkcją, inżynieria produkcji) lub odpowiadający staż zawodowy na stanowisku o zbliżonym profilu (1 rok studiów = 2 lata pracy)
 • analityczny umysł (jak to sprawdzimy?)- na podstawie przykładów
 • dobrą znajomość programu excel (pozostałe programy pakietu biurowego będą dodatkowym atutem)
 • chęć i szybkość uczenia się
 • prawo jazdy kat B - jako dodatkowy atut
 • posiadasz otwarty umysł na nowe wyzwania
 • cechuje Cię wysoki stopień komunikacji
 • lubisz rozwiązywać problemy, zaś problemy w Twoim rozumieniu są szansą na rozwój

To stanowisko jest dla Ciebie!

 

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez „Kompozyty“ sp. z o.o. (ul. Topolowa 8, Stanowice, 55 – 200 Oława) („Spółka“). Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 m-cy a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 mc-y.

Poznaj

KOMPOZYTY Sp. z o.o.

KOMPOZYTY Sp. z o.o. jest firmą produkcyjną oferującą elementy z tworzyw kompozytowych dla przemysłu motoryzacyjnego i elektromaszynowego oraz dla szerokiej gamy innych zastosowań przemysłowych.

Poznaj stanowisko: Inżynier Procesu 
Inżynier procesu zajmuje się wdrażaniem nowych technologii w procesach produkcyjnych, a także późniejszym nadzorem, koordynacją oraz optymalizacją ich przebiegu. W razie zapotrzebowania realizuje wszelkie działania korygujące dotyczące działania całości procesu czy jego poszczególnych elementów. Ponadto szkoli pracowników w zakresie obsługi nowych technologii, nadzoruje konserwacje sprzętu oraz przygotowuje i analizuje ...
Praca Inżynier Procesu