Technik / Inżynier Serwisu

TBS Consulting

Kraków, Oświęcim, Wieliczka

6 dni temu

Dla międzynarodowego producenta systemów wentylacji przeciwpożarowej poszukujemy dwóch osób (jednej na region Polski południowej, drugiej na region Polski zachodniej) na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, Oświęcim, Wieliczka

Zakres obowiązków:
  • Instalacja oraz serwis systemów wentylacji w obiektach komercyjnych w powierzonym regionie (kurtyny dymowe, Coolstream-y, systemy mechaniki i automatyki HVAC).
  • Prowadzenie dokumentacji techniczno-serwisowej.
  • Raportowanie do Szefa Serwisu w Polsce.
Wymagania:
  • Doświadczenie w serwisie mobilnym.
  • Mile widziane doświadczenie w serwisie układów elektrycznych, HVAC lub pokrewnych.
  • Wykształcenie średnie-techniczne, mile widziane wyższe-techniczne.
  • Znajomość schematów elektrycznych.
  • Gotowość do pracy mobilnej od poniedziałku do piątku.
  • Komunikatywność i otwartość.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferta:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, uzależnione od posiadanego doświadczenia w przedziale 6000-7500 pln brutto oraz premię roczną.
  • Praca w serwisie fabrycznym stabilnego, międzynarodowego producenta.
  • Samochód służbowy z możliwością korzystania w celach prywatnych.
  • Komputer ze specjalistycznym oprogramowaniem, narzędzia, telefon.
  • Możliwość szkoleń zagranicznych.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku