Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Technik kalibracji

DGS Poland Sp. z o.o.

Mierzyn k. Szczecina

9 dni temu

Miejsce pracy: Mierzyn k. Szczecina

DGS w Polsce funkcjonuje od 2007 roku. Początkowo firma działała pod nazwą Oticon Polska Production i wytwarzała aparaty słuchowe w zakładzie produkcyjnym w Mierzynie. W trakcie 10-letniej działalności firma rozwinęła nie tylko produkcję zaawansowanych technologicznie aparatów słuchowych i urządzeń diagnostycznych, ale także usługi IT, HR, rozwoju oprogramowania, zapewnienia jakości, finansów i logistyki. Ze względu na dynamiczny rozwój oraz kompetentną kadrę, w 2015 roku zdecydowano o utworzeniu nowej organizacji, która rozpoczęła świadczenie wspólnych usług dla firm należących do światowej grupy William Demant. Obecnie DGS w Polsce zatrudnia łącznie ponad 2 500 osób i wciąż rozszerza swoją działalność, poszukując nowych pracowników.

Stabilna umowa, świetne warunki do rozwoju kariery zawodowej i przyjazna atmosfera.

To podstawa. Ale to nie wszystko – oferujemy dużo więcej.

  • Prywatna opieka medyczna
  • Domki letniskowe w Danii
  • Bezpłatne autobusy
  • Bilety do kina
  • Imprezy firmowe
  • Parking samochodowy i rowerowy
  • Stołówka firmowa
  • Karta sportowa i siłownia

Pracując w DGS Diagnostics będziesz codziennie mieć okazję zdobywania nowych umiejętności i kompetencji. Atmosfera w naszej firmie stwarza doskonałe warunki dla promowania inicjatyw pracowników oraz ich aktywnego udziału w planowaniu zadań i wybieraniu najlepszych rozwiązań. W codziennej pracy kładziemy duży nacisk na komunikację i kreatywność.

Pracując z nami:
  • masz możliwość rozwoju w elektronice i zagadnieniach technicznych;
  • otrzymasz stabilne i długoterminowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
  • posiadasz odpowiedzialne stanowisko pracy;
  • masz dostęp do nowoczesnych narzędzi kontrolno-pomiarowych i systemów pomiarowych;
  • pracujesz ze specjalistycznym sprzętem medycznym największych marek w branży;
  • pracujesz z różnorodnorodnymi narzędziami, produktami oraz metodami kalibracyjnymi;
  • dołączysz do zespołu multidyscyplinarnego;
  • otrzymasz pakiet szkoleń adaptacyjnych dla nowych pracowników.
Jakie będą Twoje zadania?
  • kalibracja sprzętu pomiarowego;
  • praca z bazą danych sprzętu podlegającemu kalibracji;
  • praca z dokumentacją (zgodnie ze standardem);
  • realizacja zleceń produkcyjnych;
  • postępowanie z wyrobem niezgodnym zgodnie z polityką firmy;
  • praca z zagadnieniami związanymi z ochroną przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD).

Wraz z nabywaniem doświadczenia, będziesz mógł/mogła zająć się bardziej zaawansowanymi zadaniami, min. brać udział w budowie nowych urządzeń produkcyjnych i udoskonalać instrukcje.

Kogo szukamy?
  • osoby odpowiedzialnej i pełnej zaangażowania, która chce się rozwijać w pracy przy elektronice;
  • liczymy, że posiadasz wykształcenie min. średnie;
  • znajomość języka angielskiego byłaby Twoim dodatkowym atutem;
  • pracujemy na 2 zmiany (g.6.00 i g.14.00), dlatego potrzebujemy Twojej elastyczności.
Dowiedz się więcej – kliknij na „Aplikuj teraz”
Oferty z dopisaną klauzulą: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 101, poz. 926) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Polska Sp. z .o.o., prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Technik serwisu
Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Praca Technik serwisu