Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik napraw telefonów

Partner Temps

Warszawa - Janki

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2599601, z dnia 2019-08-21

Firma Partner  to młoda dynamicznie rozwijająca się Agencja Pracy Tymczasowej wyspecjalizowana w zakresie selekcji i rekrutacji kadry pracowniczej.

Od kilku lat sukcesywnie rozbudowujemy bazę o coraz to nowych Klientów.
Główna siedziba firmy znajduje się w Piasecznie k/ Warszawy.

Personel tworzący firmę PARTNER posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte dzięki obsłudze jednych z największych tego typu Agencji w Polsce.

Nabyta w ten sposób wiedza i kompetencje, pozwala nam na profesjonalne zaspokajanie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów z każdej branży.

W realiach stale zmieniających się potrzeb, charakteryzuje nas szczególna otwartość, elastyczność w działaniu oraz szybka i kompleksowa obsługa.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi dawały Państwu najwyższą satysfakcję.
Wielu naszych klientów codziennie docenia profesjonalizm i zaangażowanie stale z nami współpracując.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa - Janki

Opis stanowiska

  • diagnozowanie usterek
  • wymiana elementów mechanicznych i elektronicznych
  • wykonywanie strojeń i aktualizacja oprogramowania
  • testowanie urządzeń po naprawie
  • kontrola wydanych urządzeń
  • współpraca z całym zespołem

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne w dziedzinie elektroniki
  • doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych
  • umiejętności testowania, diagnozowania i naprawy urządzeń
  • znajomość podstaw elektroniki i elektrotechniki
  • zdolności manualne
  • znajomość obsługi komputera
  • umiejętność pracy w grupie
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwijania swoich kompetencji
  • możliwość budowania dalszej kariery zawodowej
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Firma Partner sp. j. to młoda dynamicznie rozwijająca się Agencja Pracy Tymczasowej wyspecjalizowana w zakresie selekcji i rekrutacji kadry pracowniczej.

Personel tworzący firmę PARTNER sp. j. posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte dzięki obsłudze jednych z największych tego typu Agencji w Polsce.

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Praca Technik serwisu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Partner Temps.