Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Technik Pracowni Analiz Instrumentalnych

AGROLAB Polska Sp. z o.o.
zachodniopomorskie, DĘBLIN
młodszy specjalista (junior)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
920 dni temu

Nasza dynamicznie rozwijająca się Grupa oferuje na całym świecie usługę kompleksowego zakresu analiz dla rolnictwa, ochrony środowiska i żywności. Z przeszło 1.400 pracownikami w 21 oddziałach w Europie należymy do liderów rynkowych w naszym sektorze.

Aby wesprzeć rozwój naszego zespołu w Polsce, szukamy osoby na stanowisko
Miejsce pracy: DĘBLIN

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie próbek do badań oznaczania pozostałości pestycycydów, kwasów tłuszczowych
  • przygotowywanie roztworów odczynników,
  • przyjmowanie dostaw odczynników w pracowni,
  • wykonywanie prostych oznaczeń fizyko-chemicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (preferowane chemiczne lub pokrewne),
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę.

Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku.

Godziny pracy: 6.00-14.00 lub 8.00-16.00.