Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik serwisu i napraw łopat turbin wiatrowych

Convent Experts GmbH

Lubuskie

62 dni temu

Witamy w convent experts!

Jesteśmy specjalistami w zakresie planowania personelu w branży wiatrowej oraz dużych projektach przemysłowych. Jako dostawca usług HR koncentrujemy się na europejskim wynajmie personelu, pośrednictwie w zatrudnianiu oraz na zarządzaniu kontraktami wykwalifikowanych pracowników, specjalistów z zawodów technicznych, handlowych i akademickich.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Stała praca w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym – ubezpieczeniem zdrowotnym oraz składkami emerytalnymi
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Niezbędne szkolenia organizowane przez pracodawcę
  • Dofinansowanie karty sportowej Hansefit
Obowiązki:
  • Serwis oraz prace naprawcze
  • Kontrole łopat turbin wiatrowych
  • Ocena uszkodzeń na podstawie wytycznych
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne lub elektryczne
  • Znajomość języka angielskiego, lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Zdolność pracy zespołowej
  • Elastyczność i niezawodność w pracy
  • Dobra kondycja fizyczna
Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do convent experts GmbH, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Praca Technik serwisu