Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik Serwisu / Serwisant Instalacji Chłodniczych (k/m)

DKA Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk

73 dni temu

DKA Polska Sp. z o.o.

Firma z kapitałem zagranicznym działająca w branży klimatyzacyjnej i chłodniczej o uznanej renomie na rynku i stabilnej pozycji poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • serwisowanie instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych
  • współpraca z innymi działami firmy
  • raportowanie prac serwisowych
Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • świadectwo kwalifikacji typu E – mile widziane
  • uprawnienia do lutowania (lut twardy) lub spawalnicze – mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
  • zdolność do pracy na wysokości
Oferujemy:
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę i szeroki pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy

Poznaj stanowisko: Serwisant

Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Serwisant Praca Serwisant