Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz Preparator Medyczny Bydgoszcz
Technik / Specjalista Inżynieryjno-Techniczny

UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera
Bydgoszcz
specjalista (mid)
część etatu
umowa o pracę
praca stacjonarna
822 dni temu

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU

Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy

 Katedra Diagnostyki Laboratoryjnej

zatrudni osobę na stanowisko

TECHNIK / SPECJALISTA INŻYNIERYJNO-TECHNICZNY

 w wymiarze 0,5 etatu

(zatrudnienie na podstawie umowy o pracę)

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe około medyczne,
  • mile widziane uprawnienia do pobierania krwi,
  • znajomość obsługi komputera, przede wszystkim pakietu MS Office,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • umiejętność obsługi podstawowych sprzętów laboratoryjnych,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • dokładność, systematyczność, samodzielność,
  • wysoka kultura osobista,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość specyfiki pracy w laboratorium medycznym
Zakres obowiązków
  • pobierania materiału biologicznego od pacjentów (przy posiadaniu uprawnień),
  • przygotowywanie i obróbka materiału biologicznego na ćwiczenia dla studentów oraz pacjentów uczestniczących w badaniach naukowych,
  • przygotowanie sal ćwiczeniowych do zajęć ze studentami.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prestiżowej Uczelni,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.

Pisemne oferty należy przesyłać za pomocą przycisku aplikacyjnego w terminie do 31.01.2022 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Warunkiem koniecznym jest wypełnienie i załączenie poniższej klauzuli (załącznik do ogłoszenia).

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych – kandydaci do pracy

Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „RODO", informujemy, że:

1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Uniwersytet Mikołaja Kopernika z siedzibą przy ul. Gagarina 11 w 87-100 Toruń (dalej: ADO, UMK).
2. Pana/Pani uzyskane w związku z zawarciem umowy oraz w trakcie jej realizacji będą przetwarzane w następujących celach:
1) Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO – obowiązek prawny:
a) Wynikających z Kodeksu Pracy – przez okres prowadzonej rekrutacji.
2) Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO – prawnie uzasadniony interes ADO:
a) Na potrzeby wewnętrzne tworzenia zestawień, analiz i statystyk – przez okres obowiązywania umowy,
b) Na potrzeby prowadzenia ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej – wieczyście.
c) W zakresie umożliwiającym szybki kontakt poprzez wykorzystanie do tego nr telefonu lub poczty e-mail – przez okres trwania rekrutacji.
3) Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO – zgoda osoby, której dane dotyczą:
a) W zakresie podania wszelkich innych danych osobowych niż te, do których ADO uprawniony jest na innych podstawach.
3. Przysługują Panu/Pani prawa, które zrealizujemy na wniosek o:
1) żądanie dostępu do danych osobowych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa: prawo ich sprostowania,
2) żądanie usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
3) sprzeciw wobec przetwarzania, przeniesienie danych osobowych przetwarzanych w systemach informatycznych do innego administratora.
4. W przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie zgody przysługuje Panu/Pani prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie.
5. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do wykonania celu wymienionego w pkt 2 lit. a, a brak ich podania spowoduje niemożliwość przeprowadzenia procesu rekrutacji, a w przypadku lit. c jest dobrowolne.
6. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
7. Pana/Pani dane osobowe udostępniane mogą być organom administracji publicznej, sądy, komornicy w zakresie sytuacji przewidzianych w przepisach prawa, a także podmiotom, z którymi ADO współpracuje w zakresie usług windykacyjnych, prawnych.
8. Na dzień zbierania Pana/Pani danych osobowych nie planujemy przekazywać ich poza EOG (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Lichtenstein i Islandię), nie wykluczając tego w przyszłości, o czym zostanie Pan/Pani poinformowania ze stosownym wyprzedzeniem.
9. W stosunku do Pana/Pani nie będą prowadzone działania polegające na podejmowaniu decyzji w sposób zautomatyzowany, nie będą one również podlegały zautomatyzowanemu profilowaniu.
10. Jeżeli chce Pan/Pani skontaktować się z ADO w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, w szczególności w związku z wniesieniem wniosku o realizację przysługujących praw prosimy o kontakt pod adresem e-mail: abi@umk.pl lub adresem korespondencyjnym ADO, z dopiskiem „IOD".
Po zapoznaniu się z treścią powyższej informacji wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez UMK w Toruniu dla celu związanego z rekrutacją na stanowisko technika.

(data i podpis)

Poznaj

UMK w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU w Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy