Technik Utrzymania Obiektu

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.

Zielonka k. Warszawy

96 dni temu

Miejsce pracy: Zielonka k. Warszawy

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje  rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.

Twoje Zadania:
  • Obsług techniczna systemów:
    • wentylacji i klimatyzacji,

    • elektroenergetycznych,

    • hydraulicznych,

    • grzewczych,

    • wodno-kanalizacyjnych

  • Usuwanie awarii, wykonywanie prac remontowych, monitoring mediów;
  • Utrzymanie w właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń technicznych;
  • Wykonywanie przeglądów i inspekcji urządzeń oraz instalacji budynkowych;
  • Przygotowywania protokołów ze stan technicznego urządzeń i instalacji budynkowych;
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.
Twój Profil:
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, oceny, planowania i organizacji pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność obsługi komputera – znajomość programów MS Word oraz MS Excel;
  • Dobra organizacja pracy i pasja w działaniu;
Atutem będzie:
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki, elektroniki, pneumatyki;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Twoje Benefity:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych,
  • ubezpieczenie na życie;
  • w pełni wyposażoną siłownię.

Poznaj

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o. – spółka będąca częścią międzynarodowej grupy TRUMPF – światowego lidera w produkcji zaawansowanych technologicznie systemów i indywidualnych rozwiązań do zasilania procesów plazmowych, indukcyjnych i laserowych.

Poznaj stanowisko: Technik Utrzymania Obiektu
Technik utrzymania obiektu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie technicznego nadzoru nad szeregiem maszyn i urządzeń znajdujących się w obiektach o użytkowym charakterze – przedsiębiorstwach, gmachach użyteczności publicznej, etc. Do zadań technika należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń technicznych i elementów wyposażenia obiektu, przeprowadzanie regularnych napraw i ...
Praca Technik Utrzymania Obiektu