Technik Utrzymania Ruchu - Automatyk
STOKOTA sp. z o.o.
Elbląg
specjalista (mid)
umowa o pracę
2 dni temu

STOKOTA Sp. z o.o.

poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Elbląg
Opis stanowiska:
  • utrzymanie pełnej sprawności układów sterowania i ciągłości ruchu maszyn
  • diagnostyka usterek, naprawy bieżące, przeglądy prewencyjne i obsługa okresowa, konserwacja
  • współpraca z serwisami fabrycznymi maszyn CNC
  • raportowanie w systemie IT dedykowanych do utrzymania ruchu: dokumentowanie wykonanych czynności i napraw, budowanie bazy wiedzy – jakie usterki wstąpiły i jak je rozwiązano
  • współpraca w zespole techników utrzymania ruchu
  • analiza przyczyn awarii, proponowanie rozwiązań, które doprowadzą do wyeliminowania problemów
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne np.: mechatronika, automatyka, elektrotechnika, elektronika itp.
  • znajomości zagadnień z zakresu automatyki, mechatroniki, elektroniki i pneumatyki
  • umiejętności czytania dokumentacji i schematów elektrycznych , elektronicznych, pneumatycznych
  • umiejętności samodzielnego diagnozowania usterek oraz napraw urządzeń
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub przemysłowym utrzymaniu ruchu
  • znajomość budowy i zasady działania maszyn CNC
  • znajomość obsługi komputera PC
  • uprawnienia SEP „E1” do 1kV
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność
  • chęć uczenia się nowych rzeczy, otwartość na wiedzę techniczną
  • sprawność fizyczna, braku przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • mile widziane:
    • znajomości języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją anglojęzyczną
    • znajomość zasady działania/budowy urządzeń: falowniki, serwonapędy, zasilacze, komputery przemysłowe, panele operatorskie, sterowniki
    • umiejętność obsługi sprzętu używanego w naprawach elektroniki (stacja lutownicza, dmuchawa Hot-Air, multimetr, zasilacz, oscyloskop, programator pamięci)
    • umiejętność diagnozowania usterek i naprawy elektroniki przemysłowej w technologii SMD i THT
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia, wdrożenie w obowiązki, park maszynowy, itp.
  • stabilne warunki finansowe
  • przyjazną atmosferę w pracy

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku

tel kontaktowy: 665 777 007

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez STOKOTA Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Niska 2, moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez STOKOTA Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Niska 2,moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji prowadzonych przez STOKOTA Sp. z o.o., przez okres 1 roku od dnia przekazania moich danych”.

Poznaj

Stokota jest globalnym dostawcą specjalistycznych pojazdów do przewozu paliw. Zakład w Elblągu działa od 1999r. Dostarczamy cysterny na rynek Polski oraz zagranicę. W związku z wzrostem zapotrzebowania na nasze produkty - zwiększamy zatrudnienie i poszukujemy nowych pracowników.