Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU ELEKTROMECHANIK

Zakład Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.
mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
praca stacjonarna
4823 dni temu

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. jest firmą działającą od 1962 roku, świadczącą usługi dla ponad 70 000 tysięcy mieszkańców z terenów: Grodziska Maz., Milanówka, Brwinowa oraz Podkowy Leśnej w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i usuwania oraz oczyszczania ścieków i wód opadowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Nr Ref.: ME/2/2011

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń mechanicznych Stacji Uzdatniania Wody, Oczyszczalni Ścieków i obiektów wodno – kanalizacyjnych eksploatowanych przez Spółkę.

ZADANIA:

  • Utrzymanie w ruchu urządzeń technologicznych,
  • Prowadzenie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi grafikami i instrukcjami,
  • Wykonywanie remontów bieżących i kapitalnych maszyn i urządzeń,
  • Diagnozowanie, ocena i usuwanie przyczyn usterek technicznych, wymiana uszkodzonych podzespołów, usuwanie awarii, raportowanie z realizacji prac,
  • Rejestracja dokonanych przeglądów w książkach eksploatacji, prowadzenie dokumentacji technicznej, dbałość o aktualność dokumentacji technicznej,
  • Spawanie TIG i MAG,
  • Obsługa suwnic i wózków widłowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne z zakresu mechaniki / elektromechaniki,
  • Min. 2 lata doświadczenia w zawodzie elektromechanik (w Dziale Utrzymania Ruchu),
  • Uprawnienia do spawania metodami TIG i MAG,
  • Uprawnienie elektryczne do 1 kV,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu Office,
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek,
  • Pracowitość, solidność, dokładność w wykonywaniu obowiązków.
Oferujemy:
  • Stabilną, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Świadczenia socjalne w ramach ZFŚS.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)