Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik utrzymania ruchu

WAGO Elwag Sp. z o.o.

Wróblowice

14 dni temu

Ogłoszenie numer: 2502578, z dnia 2019-06-12

Od prawie 70 lat na światowych rynkach i ponad 25 lat w Polsce produkujemy i dostarczamy nowatorskie komponenty połączeniowe do przewodów elektrycznych oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej oraz budynkowej. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy WAGO.

Chcemy być dla Ciebie partnerem i źródłem inspiracji. Tak działamy i dlatego nasi klienci odnoszą sukcesy.

W związku z ciągłym rozwojem oraz rozbudową struktur firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wróblowice

Opis stanowiska

  • nadzór nad prawidłową pracą narzędzi
  • wspieranie działań mających na celu poprawę działania narzędzi
  • raportowanie wykrytych nieprawidłowości w funkcjonowaniu narzędzi
  • wsparcie w funkcjonowaniu magazynu części zamiennych

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne (mile widziane technik mechatronik, lub elektryk)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku elektromechanika)
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • praktyczna umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość obsługi komputera (min. MS Office)
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV
  • komunikatywność, sumienność oraz umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • stabilną i ciekawą pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego
  • dedykowane szkolenia
  • dobrze wyposażone zaplecze socjalne: darmowa kawa, herbata, czekolada w kantynie, posiłki w atrakcyjnych cenach
  • darmowy parking dla pracowników
  • benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej, dofinansowanej karty sportowej oraz ubezpieczenia
  • bonus do 2000 zł brutto za polecenie kandydata do pracy
  • cykliczne akcje integracyjne dla pracowników: „Akcja jabłko”, „Rowerowe WAGO” oraz wiele innych

CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania.

Dowiedz się więcej o pracy w WAGO na stronie praca.wago.pl

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (753)
Wałbrzych (61)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (270)
Toruń (156)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (800)
Tarnów (74)
Nowy Sącz (89)
Mazowieckie:
Warszawa (2148)
Radom (189)
Płock (79)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (84)