Technik utrzymania ruchu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Biskupice Podgórne

6 dni temu

Szukasz miejsca gdzie rozwiniesz swój zawodowy potencjał? Dołącz do zespołu i pracuj dla jednego z największych na świecie producentów baterii do aut elektrycznych. Nie czekaj i aplikuj już dziś! Poszukujemy Techników do Działu Utrzymania Ruchu

lokalizacja: Biskupice Podgórne

oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 4300 zł do 6500 zł brutto
  • możliwość otrzymania dodatkowych 3 000 zł za polecenie pracownika
  • umowę o pracę (okres próbny 3 m-ce, kolejną na 2 lata)
  • atrakcyjny pakiet relokacyjny (jeżeli mieszkasz powyżej 100 km od zakładu pracy)
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • dofinansowanie do posiłków (obiad dwudaniowy za 5 zł)
  • dofinansowanie do nauki języków
  • realną możliwość rozwoju w ramach stanowiska bądź w innym dziale
  • bezpłatny dojazd z Twojej okolicy

zadania

  • utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej
  • instalacja zespołów w urządzeniach technicznych
  • przeglądy oraz naprawa maszyn
  • obsługa narzędzi
  • prowadzenie dokumentacji technicznej

oczekujemy

  • wykształcenia o profilu technicznym
  • dobrej znajomości zagadnień z obszaru elektryki, mechaniki lub pneumatyki
  • dobrych umiejętności organizacyjnych
  • gotowość do pracy w systemie równoważnym 4 dni pracy/4 dni wolnego
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu