Technik utrzymania ruchu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Biskupice Podgórne

6 dni temu

Elektryzująca oferta czeka na Ciebie! Pracuj w nowoczesnym zakładzie! Świetna możliwość do rozwoju swojej osoby , ale również możesz przyczynić się do rozwoju globalnej technologii!

oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia (4500 zł- 6500 zł brutto)+ benefity
  • dofinansowanie do posiłków w zakładzie
  • darmową opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • nowoczesny zakład pracy
  • innowacyjną inwestycję zarówno w pracowników jak i w zakład
  • najnowocześniejszą technologię pracy
  • pracę na terenie BISKUPIC PODGÓRNYCH
  • i najważniejsze DARMOWY TRANSPORT: Boguszów Gorce, Wałbrzych, Strzegom, Świdnica, Świebodzice, Dzierżoniów, Bielawa, Nowa Ruda i Legnica i inne

zadania

  • utrzymanie maszyn (w tym automatów) w produkcji ciągłej
  • instalacja zespołów w urządzeniach technicznych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • przeglądy oraz naprawa maszyn
  • obsługa narzędzi
  • raportowanie wykonanych zadań

oczekujemy

  • wykształcenie techniczne, zawodowe kierunkowe - elektryka, mechanika bądź pokrewne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU” z Twoim imieniem, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu