Technik utrzymania ruchu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Biskupice Podgórne

6 dni temu

Obierz właściwy kierunek i dołącz do zespołu w międzynarodowej firmie. Do jednego z Klientów na terenie Wałbrzycha poszukujemy pracowników do Działu Utrzymania Ruchu. Jeśli posiadasz wiedzę z zakresu mechaniki lub elektryki lub mechatroniki itp. to nie czekaj- skontaktuj się z nami już dziś. Aplikuj lub zadzwoń- przedstawimy Ci wszystkie szczegóły oferty.

oferujemy
  • umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie+ system premiowania uzależniony od wyników pracy
  • duże wsparcie dla nowych pracowników - możesz liczyć na pomoc doświadczonego pracownika
  • pracę w zgranym zespole
  • dodatkowe benefity: pakiet medyczny LuxMed, karta Multi Sport, centrum rekreacyjno -sportowe na terenie zakładu, dofinansowanie do posiłków, imprezy firmowe, leasing samochodowy, nagrody finansowe i rzeczowe za dodatkowe osiągnięcia

zadania

  • zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • realizacja planu przeglądów i remontów maszyn
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
  • analiza przyczyn powstania awarii i wdrażania środków zaradczych
  • aktualizacja dokumentacji procesowej i działowej

oczekujemy

  • wykształcenie min. zawodowe, preferowane kierunki - elektryk, elektronik, mechatronik, automatyk
  • podstawowa wiedza techniczna w w/w kierunkach
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki, hydrauliki, pneumatyki
  • mile widziane doświadczenie w obszarze Utrzymania Ruchu
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „PRACA” z Twoim imieniem pod numer telefonu 501 332 452, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu