Technik Utrzymania Ruchu

Horyzont Doradztwo Personalne

Kędzierzyn-Koźle

1 dzień temu

Poszukujemy osoby na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu dla międzynarodowej firmy produkcyjnej z okolic Kędzierzyna-Koźla. Firma zapewnia sprzyjające rozwojowi środowisko pracy, w którym pracownicy mają dyspozycji nowoczesne technologie i park maszynowy. Zapraszamy do kontaktu.

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Nr ref.: 04/2021/AM/TUR/CVnaBank
Główne zadania:
  • współpraca w zakresie utrzymania ciągłości produkcji,
  • wykonywanie przeglądów technicznych, napraw i remontów maszyn,
  • usuwanie awarii,
  • wsparcie pracowników produkcyjnych,
  • naprawa pozostałych urządzeń lub instalacji elektrycznych,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie zawodowe w zakresie utrzymania ruchu linii produkcyjnej,
  • zmysł techniczny,
  • praktyczna znajomość MS Office,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
Korzyści:
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szeroki dostęp do szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • premie oraz bogaty pakiet socjalny,
  • pracę w otwartej kulturze organizacyjnej,
  • dobrą atmosferę w pracy.

Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

klikając w przycisk aplikowania

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 61/5
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12

www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci.

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu