Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    14 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
Zobacz więcej ofert pracy

Technik Zespołu Wdrożeń

Exorigo-Upos sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
1920 dni temu

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Specyfika stanowiska:
  • wdrażanie rozwiązań dla branży retail na terenie kraju
  • wsparcie techniczne i merytoryczne podczas realizowanych projektów
  • tworzenie wzorów instalacyjnych
  • konfiguracja urządzeń oraz aplikacji w czasie wdrożenia
  • rozwiązywanie zagadnień informatycznych z zakresu hardware, software (OS oraz aplikacje EU) oraz network
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie preferowane informatyczne lub elektroniczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy z obsługą i konfiguracją komputerów
  • znajomość z zakresu:
    • administracji systemami operacyjnymi (Windows i Linux)
    • diagnostyki sieci LAN
    • diagnostyki i konfiguracji aplikacji (np. opensource)
    • wykonywania, analizowania i modyfikowania plików wsadowych (mile widziana znajomość języków skryptowych)
  • obsługa multimetru i miernika LAN
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi: wiertarki, wkrętarki, lutownicy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B
  • narzędzia wymagane do przeprowadzania zleconych prac (laptop, telefon, skrzynka narzędziowa)
  • samochód służbowy na czas delegacji
  • elastyczne godziny pracy