Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Działu Roślin Domowych

    Staff Partners   Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    3 dni
    Zadania: Obsługa klienta w zakresie doboru roślin, Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie, Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Ogrodnik Mazowieckie
Technik „Złota Rączka” / Ogrodnik

Polkomtel Sp. z o.o.
mazowieckie, Konstancin
praca stacjonarna
1640 dni temu
Miejsce pracy: Konstancin
Nr ref.: W/LSOgT
Jeśli chcesz odpowiadać za:
  • eksploatację infrastruktury technicznej kilku nieruchomości
  • obsługę techniczną nieruchomości w tym: drobne naprawy w zakresie elektryki, hydrauliki, usług budowlanych, malowania itp.
  • bieżące i nagłe usuwanie usterek w obiektach
  • sprzątanie terenów, czyszczenie rynien, itp.
  • wykonywanie prac rzemieślniczych w tym: drobnych prac ogólnobudowlanych, stolarsko-ciesielskich, gospodarczych
  • utrzymanie i konserwację terenów zieleni na terenie obiektów w tym: strzyżenie i sadzenie roślin, pielenie ogrodu, koszenie trawy i inne typowe prace ogrodnicze
A przy tym spełniasz następujące wymagania:
  • umiesz wykonywać drobne prace naprawczo-konserwacyjne
  • nie masz przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • korzystasz z prawa jazdy kat B
  • obsługujesz  urządzenia  ogrodnicze-spalinowe
  • posiadasz podstawową wiedzę ogrodniczą
  • jesteś samodzielny i obowiązkowy
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.