Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz zmianowy

    Kronospan Mielec Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 11 000 zł brutto/mies.
    2 dni
    Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Nadzór nad poszczególnymi etapami procesu produkcji płyt wiórowych Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów Bieżąca kontrola wydajności produkcji Organizacja pracy podległych pracowników na zmianie Monitorowanie i...
Zobacz więcej ofert pracy

Technolog drewna (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
1283 dni temu

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad procesem technologicznym
  • Udział w kształtowaniu procesów produkcyjnych
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Wdrażanie usprawnień dotyczących produkcji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższego (Technologia drewna lub pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego i/ lub angielskiego – dodatkowy atut
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Chęć poszerzania swojej wiedzy i rozwoju umiejętności
  • Zaangażowanie