Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz zmianowy

    Kronospan Mielec Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 11 000 zł brutto/mies.
    6 dni
    Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Nadzór nad poszczególnymi etapami procesu produkcji płyt wiórowych Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów Bieżąca kontrola wydajności produkcji Organizacja pracy podległych pracowników na zmianie Monitorowanie i...
Zobacz więcej ofert pracy

Technolog Drewna

MGJ Sp. z o.o.
Leśniewo
specjalista mid / senior / ekspert / menedżer
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
711 dni temu

MGJ sp. z o.o. - lider w produkcji suchej tarcicy liściastej. Innowacyjna, dynamicznie rozwijająca się spółka.
Firma z nowoczesnym parkiem maszynowym, przecierająca 50 000 m3 drewna okrągłego rocznie,
z dużym potencjałem suszarniczym (24 suszarnie).

Poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Leśniewo

Twoje nowe zadania:

  • kontrola i nadzór nad prawidłowością przebiegu procesów: przetarcia, suszenia, magazynowania oraz kontroli jakości - tarcicy liściastej,
  • rozliczanie zużycia materiałów w porcesie produkcyjnym,
  • analiza wskaźników technologiczno - produkcyjnych,
  • proponowanie rozwiązań technologicznych w celu poprawy wydajności produkcji i jej codziennych wyzwań,
  • delegowanie zadań pracownikom produkcyjnym oraz kontrola i rzetelna ocena ich realizacji,
  • praca w zespole wykwalifikowanych specjalistów,
  • bezpośrednia współpraca z kierownikiem produkcji.

Poznaj nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: technologia drewna)
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana doświadczenie i wiedza z zakresu tartacznictwa i suszarnictwa,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • prawo jazdy kat. B.

Dołączając do nas zyskujesz:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w godzinach 07-15, 15-23,
  • różnorodność zadań,
  • przyjazną rodzinną atmosferę,
  • pracę w niedużym zgranym zespole specjalistów,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • świadczenia okolicznościowe,
  • bogaty pakiet sojalny,
  • ubezpieczenie na życie,
  • pracowniczy program emerytalny.