Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz zmianowy

    Kronospan Mielec Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 11 000 zł brutto/mies.
    6 dni
    Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Nadzór nad poszczególnymi etapami procesu produkcji płyt wiórowych Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów Bieżąca kontrola wydajności produkcji Organizacja pracy podległych pracowników na zmianie Monitorowanie i...
Zobacz więcej ofert pracy

Technolog drewna

Mardom Pro
mazowieckie, Pułtusk, Lipniki Stare
praca stacjonarna
2989 dni temu

Jesteśmy jednym z czołowych polskich producentów karniszy, rolet okiennych i mebli.

W naturę naszej firmy wpisany jest rozwój i nastawienie na osiągnięcie sukcesu.

W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pułtusk, Lipniki Stare

Zadania:
  • wdrażanie nowych projektów B+R;
  • nadzorowanie technologii stosowanej w produkcji bieżącej;
  • prowadzenie dokumentacji technicznej (aktualizacja i archiwizacja dokumentacji technicznej);
  • wykonywanie wzorów, projektów wyrobów łącznie z prototypami;
  • ciągłe doskonalenie bieżących procesów produkcyjnych i metod pracy;
  • udział w projektach Lean Manufacturing prowadzonych w firmie.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe - preferowany kierunek: technologia drewna;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w organizacji procesów produkcyjnych – drewno lite;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel;
  • bardzo dobra znajomość AutoCad/Solid Works;
  • proaktywność i umiejętność pracy z ludźmi.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej polskiej firmie z długoletnim doświadczeniem w obróbce drewna litego;
  • ciekawe projekty realizowane na potrzeby międzynarodowego klienta;
  • wyjątkową atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole;
  • możliwość rozwoju w oparciu kursy, szkolenia, wymianę doświadczeń z firmami z branży.