Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Technolog - Inżynier Procesu

POLMLEK Sp. z o. o.

Lidzbark Warmiński

11 dni temu

POLMLEK Sp. z o.o.Zakład Mleczarski w Lidzbarku Warmińskim

producent wyrobów mleczarskich

należący do GRUPY POLMLEK – Mlecznego Lidera Innowacji – www.polmlek.com

w chwili obecnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria chemiczna i procesowa, technologia żywności lub pokrewne, mile widziana specjalność technologia mleczarska);
  • Doświadczenie zawodowe w branży spożywczej minimum rok;
  • Mile widziana wiedza i doświadczenie w uruchamianiu nowych wyrobów (opracowywanie i wdrażanie technologii, uruchamianie nowych maszyn, instalacji);
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji pakietu MS Office;
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i radzenia sobie w trudnych sytuacjach;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zdolność analitycznego i kreatywnego myślenia;
  • Umiejętność efektywnej i sprawnej organizacji pracy;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Obowiązki:

  • Stały nadzór nad przebiegiem procesu produkcji (produkcja komponentów odżywek dla sportowców oraz baby food), ciągłe usprawnianie procesu poprzez kontrolę parametrów na poszczególnych etapach, wprowadzanie modyfikacji technicznych i usprawnień do procesu;
  • Przygotowywanie i modyfikacje procesu oraz jego dokumentacji celem optymalizacji wydajności produkcji;
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych technologii, udział oraz nadzór nad rozruchem nowych linii;
  • Nadzór produkcji nowego produktu oraz zapewnienie ich zgodności z wymaganiami klienta i specyfikacji;
  • Optymalizacja i redukcja kosztów produkcji;
  • Przygotowywanie analiz i sprawozdań.

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży mleczarskiej;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji,
  • Dodatkowe nagrody pieniężne w zależności od jakości wykonywanej pracy oraz osiąganych rezultatów;
  • Pełne przeszkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w branży mleczarskiej;
  • Możliwość dalszego rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach;
  • Praca w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • Możliwość inicjowania oraz wdrażania projektów zwiększających efektywność firmy;
  • Nagrody pieniężne za wdrożone pomysły;
  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń;
  • Możliwość dojazdu busem firmowym na trasie: Olsztyn – Lidzbark Warmiński

Poznaj

Dlaczego warto?

Zakład Mleczarski w Lidzbarku Warmińskim to największy, rozwijający się dynamicznie zakład Grupy Polmlek – największej prywatnej firmy branży mleczarskiej w Polsce ze stuprocentowym polskim kapitałem. Usytuowanie zakładu produkcyjnego na Warmii stwarza możliwość uzyskiwania surowca z „zielonych płuc Warmii i Mazur”, dlatego wytwarzane tu wyroby nabiałowe są najwyższej jakości.

Proces rekrutacji

KrokANALIZA CV
KrokROZMOWA TELEFONICZNA
KrokROZMOWA REKRUTACYJNA
KrokPROPOZYCJA WSPÓŁPRACY
KrokPODPISANIE UMOWY

Opinie o pracodawcy

Marta Radziszewska

Spotkałam tu fajnych ludzi, z którymi się zaprzyjaźniłam. Utrzymujemy kontakty również poza pracą. No i atrakcje na koszt firmy – ostatnio dostałam bilety na mecz siatkówki AZS Olsztyn.

Anna Jankowska

Pracując tu sama odpowiadam za część produkcji. Jest wiele rzeczy, o których mogę decydować – to buduje moje poczucie wartości i mobilizuje.

Więcej

Poznaj stanowisko: Technolog
Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Praca Technolog