Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Technolog-Kierownik Produkcji

RSP ZŁOTOKŁOS
mazowieckie
praca stacjonarna
5007 dni temu

Ogłoszenie numer: 111228, z dnia 2010-08-31

Wszystkie informacje na stronie: www.rsp-zlotoklos.pl Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: 01/08/2010

Opis stanowiska

  • Technologia produkcji ciastek.

Wymagania

  • doświadczenie, staż pracy przy produkcji ciastek,
  • umiejętność przygotowania dokumentów do HACCP & IFS,
  • kierowanie obszarem produkcji,planowanie zaopatrzenia, organizowanie pracy pracownikom,

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • dowolną formę zatrudnienia: umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowa o pracę