Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz zmianowy

    Kronospan Mielec Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 11 000 zł brutto/mies.
    3 dni
    Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Nadzór nad poszczególnymi etapami procesu produkcji płyt wiórowych Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów Bieżąca kontrola wydajności produkcji Organizacja pracy podległych pracowników na zmianie Monitorowanie i...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Technolog Drewna Mazowieckie
Technolog - Konstruktor (Stolarnia)

KLIMEK I KLIMEK Andrzej Klimek i Wspólnicy Spółka Jawna
mazowieckie
praca stacjonarna
1606 dni temu

Firma KLIMEK i KLIMEK powstała w 1995 Celem Firmy było od samego początku dostarczanie wyrobów użytkowych wysokiej jakości przeznaczonych do wyposażenia wnętrz. Pierwszą grupą, już obecnie flagowych produktów firmy Klimek i Klimek, były drzwi wewnętrzne. Produkt ten w 1995 roku wychodził naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów. Był on połączeniem wzorniczych nurtów klasycznych i nowoczesnych.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Technologa - Konstruktora odpowiedzialna będzie za opracowywanie dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej szafek, elementów mebli kuchennych i zabudów.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Sporządzanie konstrukcji kart technologicznych, aktualizowanie dokumentacji technicznej,
  • Tworzenie list materiałowych (BOM), opracowywanie norm zużycia materiałów,
  • Uczestniczenie w próbach technologicznych przy wdrażaniu nowych materiałów,
  • Racjonalizacja i modernizacja procesów technologicznych,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, związanych z procesem technologicznym.
Wymagania:
  • Preferowane wykształcenie wyższe z zakresu technologii drewna,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Znajomość materiałów i procesów technologicznych używanych w przemyśle meblarskim,
  • Praktyczna znajomość technologii produkcji mebli,
  • Bardzo dobra znajomość pakietów biurowych np. MS Office lub podobnych,
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • Znajomość programu AUTOCAD, Abrys, Evolution
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów usprawniających
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kompetencji oraz zaangażowania,
  • Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.
  • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.

Poznaj

KLIMEK I KLIMEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma KLIMEK i KLIMEK powstała w 1995  Celem Firmy było od samego początku dostarczanie wyrobów użytkowych wysokiej jakości przeznaczonych do wyposażenia wnętrz. Pierwszą grupą, już obecnie flagowych produktów firmy KLIMEK i KLIMEK, były drzwi wewnętrzne.