Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Technolog Procesu Wtrysku

Canexpol Sp. z o.o.
mazowieckie, Ostrów Maz.
praca stacjonarna
5735 dni temu

Ogłoszenie numer: 48153, z dnia 2008-08-18

Firma Canexpol Sp. z o.o. zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych.

Miejsce pracy: mazowieckie, Ostrów Maz.

Opis stanowiska

-Ustalanie i optymalizacja procesu technologicznego dla istniejących i nowo wprowadzanych produktów -Tworzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową i technologiczną, -Programowanie wtryskarek i robotów

Wymagania

-Wykształcenie wyższe o kierunku Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych lub pokrewnym -Preferowana kilkuletnia praktyka w branży na podobnym stanowisku -Umiejętności organizowania optymalnego stanowiska pracy ze względu na wydajność i ergonomię - Umiejętność obsługi i programowania maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie wtrysku, -Znajomość pneumatyki, hydrauliki i automatyki w zakresie dotyczącym wykonywanych zadań, -Dobra znajomość rysunku technicznego -Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji -Umiejętność pracy w zespole - Obsługa programów komputerowych ( szczególnie MS Excel) -Staranność i sumienność w wykonywaniu zadań -Znajomość zagadnień związanych z systemem zarządzania jakością ISO 9001

Oferujemy

-Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego, uczestnictwa w szkoleniach i zdobywania nowych doświadczeń -Dynamiczną i ciekawą pracę -Atrakcyjne, adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności zarobki