Technolog programista

SALAG Sp. z o.o. S.K.

Zachodniopomorskie

20 dni temu

Firma SALAG wiodący producent kompozytowych desek tarasowych, paneli podłogowych, listew przypodłogowych,

autor innowacyjnych technologii wykończeń budowlanych, laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Praca w Suwałkach
  • Programowanie ścieżek do obrabiarek CNC w systemie NX i/lub Fusion 360
  • Dobieranie narzędzi i ustalanie parametrów obróbki
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej dotyczącej procesów obróbki skrawaniem,
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji,
  • Nadzór technologiczny nad procesami produkcyjnymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w zawodzie- mile widziane
  • Znajomość Frezarek oraz Tokarek CNC
  • Znajomość programów NX, CAD/CAM,
  • Znajomość rysunku technicznego i procesów obróbki skrawaniem,
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi skrawających,
  • Umiejętność programowania maszyn sterowanych numerycznie (CNC),
  • Wiedza z zakresu organizacji procesów produkcyjnych i technologicznych,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Stabilne zatrudnienie
  • Szkolenia, kursy podnoszące kwalifikacje
  • Pakiet socjalno-sportowy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj

Poznaj stanowisko: Technolog
Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Praca Technolog