Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technolog Spawalnik

JT S.A.

Pomorskie

112 dni temu

Ogłoszenie numer: 1999909, z dnia 2018-06-28

W związku z realizacją inwestycji

pn. "Budowa gazociągu DN 1000, MOP 8,4 MPa Zdzieszowice-Kędzierzyn wraz z infrastrukturą towarzyszącą”

JT S.A. poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • nadzorowanie zużycia materiałów,
  • nadzorowanie prac podległych pracowników,
  • bieżąca współpraca z Kierownictwem Budowy, przedstawicielami Zamawiającego i Nadzoru,
  • tworzenie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość programu AUTO CAD,
  • prawo jazdy kat. B,
  • otwartość na zdobywanie nowych umiejętności i naukę,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • dokładność, cierpliwość, skrupulatność i terminowość w realizacji działań,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność,
  • dyspozycyjność i elastyczność,
  • miejscem pracy są budowy na terenie całej Polski.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie i pewnego pracodawcę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności,
  • opiekę medyczną w prywatnej placówce.

Poznaj stanowisko: Technolog

Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Technolog Praca Technolog