Zobacz więcej ofert pracy

TECHNOLOG

Canexpol Sp. z o.o.
mazowieckie, Ostrów Mazowiecka
praca stacjonarna
4746 dni temu

Ogłoszenie numer: 147786, z dnia 2011-05-05

Firma CANEXPOL Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych zatrudni osoby na stanowiska:

TECHNOLOG

Miejsce pracy: mazowieckie, Ostrów Mazowiecka

Opis stanowiska

  • tworzenie dokumentacji technologicznej i jakościowej
  • kalkulacja kosztów produkcji
  • optymalizacja parametrów procesów produkcyjnych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • ogólna znajomość technologii produkcji
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • biegła znajomość programu MS Excel
  • znajomość programów CAD (preferowany Inventor)
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy w zespole
  • preferowana praktyka w branży na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnej firmie dającej możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach
  • dynamiczną i ciekawą pracę
  • atrakcyjne, adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności zarobki