Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technolog

RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących sp. z o.o

Włocławek

51 dni temu

Ogłoszenie numer: 2127258, z dnia 2018-10-25

FIRMA RADPAK Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Włocławek

Opis stanowiska

  • opracowanie, wdrożenie i doskonalenie procesów produkcyjnych detali oraz nowych programów
  • kontrola i optymalizacja istniejących procesów technologicznych
  • udział w rozwoju myśli technicznej naszej firmy
  • samokształcenie

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • znajomość procesów obróbki skrawaniem metali,
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność sporządzania dokumentacji technologicznej
  • mile widziana znajomość obrabiarek CNC
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • wydajnej pracy indywidualnej
  • dokładności, zaangażowania, dyscypliny
  • umiejętności pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie zawodowe
  • prawo jazdy „ B”.

Oferujemy

  • stabilną pracę w nowatorskiej firmie inżynierskiej
  • miejsce kariery technicznej
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • przyjazne warunki pracy
  • możliwość zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego

Poznaj stanowisko: Technolog

Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Technolog Praca Technolog

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (801)
Wałbrzych (47)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (198)
Toruń (118)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (898)
Tarnów (52)
Nowy Sącz (42)
Mazowieckie:
Warszawa (2003)
Radom (151)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (155)
Nysa (63)