Technolog

BD Art Sp. z o.o. Sp.K

Małkinia Górna (powiat ostrowski)

35 dni temu

Firma B.D. Art Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. należy do grona polskich producentów luster, ram oraz listew ramiarskich. Zajmujemy stabilną pozycję na krajowym rynku ramiarskim. Jesteśmy firmą dysponującą zautomatyzowanym parkiem maszynowym i nowoczesną technologią.

 W chwili obecnej do naszego Zakładu Produkcyjnego mieszczącego się w Małkini Górnej
poszukujemy kandydata na stanowisko:

Technolog
Miejsce pracy: Małkinia Górna (powiat ostrowski)
Opis stanowiska:
  • optymalizacja procesów produkcyjnych;
  • udział w projektach technologicznych;
  • samodzielne prowadzenie projektów;
  • przygotowywanie kalkulacji i analiz wydajności;
  • definiowanie procesu produkcyjnego oraz tworzenie dokumentacji technologicznej;
  • inicjowanie i wdrażanie usprawnień dotyczących produkcji;
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, najchętniej w dziale technologicznym;
    wykształcenie wyższe, mile widziani studenci związani z tematyką z obszaru produkcji, technologii;
  • samodzielność w planowaniu czasu i organizacji zadań;
  • duże zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe oraz premię powiązaną z realizacją celów na stanowisku pracy
  • kartę Multisport, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez B.D. Art Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Wołominie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się pod numerem 29 644 98 97.

Informujemy, że Administratorem danych jest B.D. Art Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k z siedzibą w Wołominie przy ul. Partyzantów 50. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Poznaj stanowisko: Technolog
Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Praca Technolog