Zobacz więcej ofert pracy

TECHNOLOG

INTER-DIAMENT Sp.j.
mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
praca stacjonarna
5745 dni temu

Ogłoszenie numer: 49742, z dnia 2008-09-23

INTER-DIAMENT Grodzisk Maz. jest producentem narzędzi ściernych oraz supertwardych (diamentowych i borazonowych) do obróbki mechanicznej metali, węglików spiekanych , tworzyw sztucznych i innych materiałów trudnoobrabialnych.

TECHNOLOG

Miejsce pracy: mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska

    Praca polega na opracowywaniu technologii produkcji i nadzorowaniu wykonawstwa narzędzi ściernych.

Wymagania

  • Oczekujemy podstawowych znajomości inżynierii materiałowej, zasad obróbki skrawaniem i umiejętności czytania rysunku technicznego, znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym, znajomości podstawowych technik komputerowych oraz prawa jazdy kat. B.
  • Wymagane wykształcenie wyższe techniczne ze specjalnością w zakresie inżynierii materiałowej lub technologii budowy maszyn lub obróbki skrawaniem

Oferujemy

  • Oferujemy ciekawą i dobrze płatną pracę w zależności od doświadczenia oraz posiadanych kwalifikacji i umiejętności a ponadto pomoc w zakwaterowaniu.