Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Telemarketer - Specjalista ds. Sprzedaży

Melog.com Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5095 dni temu

Ogłoszenie numer: 102794, z dnia 2010-06-11

Międzynarodowa firma internetowa, wydawca wiodącego portalu nieruchomościowego oraz czołowy dostawca usług dla sektora nieruchomości w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem pszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba na w/w stanowisku będzie zajmowała się pozyskiwaniem i utrzymywaniem kontaktów z agencjami nieruchomości i deweloperami.

Wymagania

  • Doświadczenie telemarketingowe
  • Doświadczenie sprzedażowe
  • Wykształcenie min. średnie
  • Pozytywne nastawienie do ludzi
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dobra obsługa komputera w zakresie MS Office
  • Zdolności negocjacyjne
  • Rzetelność i samodzielność.
  • Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w młodym zespole
  • Szkolenie produktowe
  • Przyjazną atmosferę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń