Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Tester Oprogramowania
iRekruter Sp. z o.o.
Lublin
Praca w pełni zdalna
rekrutacja online
19 dni temu

Misją iRekruter jest zapewnienie specjalistycznych kadr w rolach informatycznych dla potrzeb naszych Klientów.

Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: NXWO
Zadania:
  • współpraca z zespołem analityków, projektantów i programistów.
  • weryfikacja i walidacja oprogramowania.
  • przeprowadzanie testów
  • wykrywanie nieprawidłowości
  • raportowanie błędów
  • opracowywanie dokumentacji procesu testowania
Wymagania:
  • biegłe posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie
  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca co najmniej efektywne zapoznawanie się z dokumentacją techniczną
  • minimum roczne doświadczenie w automatyzacji testów z wykorzystaniem Selenium
  • umiejętność pisania testów jednostkowych z wykorzystaniem java i groovy
  • minimum 4-letnie doświadczenie w roli testera oprogramowania (testy manualne, regresyjne, automatyzacja testów, udział w procesie testów akceptacyjnych oprogramowania itd.)
  • minimum roczne doświadczenie w testach wydajnościowych . Jmeter
  • doświadczenie w testach manualnych oraz pisaniu testów integracyjnych e2e (Jasmine test framework, dedykowane narzędzie dla Angular2+)
Oferujemy:
  • pracę w stabilnym zespole
  • długofalowy projekt u stablnego Klienta
  • czasowa praca zdalna

Poznaj