Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Tłumacz Dokumentacji Lotniczej

Heli SP. zo.o. Invest S.K.

Warszawa - Chomiczówka

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 2460130, z dnia 2019-05-20

Heli Invest to polska firma działająca od ponad dekady w branży lotniczej
w kooperacji z AIRBUS HELICOPTERS.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko tłumacza języka angielskiego
do pracy w biurze w Warszawie:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa - Chomiczówka

Opis stanowiska

  • tłumaczenie pisemne dokumentów w parze EN-PL i PL-EN (głównie teksty techniczne - lotnicze, ale również prawne i biznesowe)
  • redagowanie i korekta tekstów

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe lingwistyczne lub techniczne
  • doświadczenie w tłumaczeniach (minimum roczne)
  • znajomość programów typu CAT /TRADOS
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

CV prosimy przesyłać na adres za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Heli Sp. z o.o. Invest S.K. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Tłumacz

Tłumacz – osoba, która dzięki znajomości co najmniej dwóch języków dokonuje przekładu wypowiedzi lub tekstu pisanego z języka źródłowego na język docelowy. Tłumaczenie wymaga nie tylko rozumienia tekstu, ale również sprawnego wyrażania jego treści w języku, na który ma być tłumaczony. Oprócz wysokich kompetencji językowych, dobry ...
Tłumacz Praca Tłumacz

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Heli SP. zo.o. Invest S.K..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (735)
Wałbrzych (71)
Legnica (110)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (251)
Toruń (149)
Lubelskie:
Lublin (259)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (907)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2317)
Radom (175)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (241)
Nysa (81)