Zobacz więcej ofert pracy

Tłumacz języka angielskiego

Power Construction Corporation of China, Ltd Sp. z o.o.
Szalejów Górny
praca stacjonarna
1625 dni temu

Ogłoszenie numer: 2852993, z dnia 2019-12-19

PowerChina to jedna z największych grup budowlanych świata, która realizuje projekty zarówno w Chinach jak i za granicą. Głównym obszarem działania firmy jest sektor energetyczny, zasoby wodne i ochrona środowiska, inżynieria lądowa, budownictwo (infrastruktura kolejowa, metra, autostrady, lotniska i infrastruktura komunalna).

Miejsce pracy: Szalejów Górny

Opis stanowiska

  • Tłumaczenia techniczne i prawnicze (pisemne) w parach językowych EN > PL oraz PL > EN
  • Udział w spotkaniach połączonych z tłumaczeniami

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego potwierdzona certyfikatem lub dyplomem ukończenia studiów językowych
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata
  • Mile widziana znajomość programu Trados
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź inną formę zatrudnienia, w zależności od preferencji pracownika
  • Narzędzie pracy: laptop, dostęp do samochodów służbowych
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole
  • Wysoką kulturę organizacyjną

Poznaj