Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Tłumacz języka angielskiego

MISSION ESSENTIAL

Bydgoszcz

98 dni temu

Tłumacz języka angielskiego
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Mission Essential odpowiada za wsparcie językowe dla amerykańskich sił zbrojnych w Europie. Jesteśmy bardzo zainteresowani, abyś pracował dla nas i stał się częścią historii! Potrzebujemy kontrahentów języka polskiego, którzy zapewnią wsparcie tłumaczeń ustnych podczas zbliżających się ćwiczeń Defender 2020.

 

Defender 2020 jest wielonarodowym ćwiczeniem amerykańskiej armii, które przetestuje zdolność do szybkiego rozmieszczenia w Europie dużej siły bojowej wojsk i sprzętu oraz integracji z naszymi sojusznikami.

 

Kontrahenci będą świadczyć usługi tłumaczeń ustnych między lokalnymi i zagranicznymi siłami zbrojnymi podczas ćwiczeń Defender 2020. https://www.eur.army.mil/DefenderEurope/.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Poznaj stanowisko: Tłumacz 
Tłumacz – osoba, która dzięki znajomości co najmniej dwóch języków dokonuje przekładu wypowiedzi lub tekstu pisanego z języka źródłowego na język docelowy. Tłumaczenie wymaga nie tylko rozumienia tekstu, ale również sprawnego wyrażania jego treści w języku, na który ma być tłumaczony. Oprócz wysokich kompetencji językowych, dobry ...
Praca Tłumacz