Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Tłumacz Małopolskie
Tłumacz opracowań technicznych

Teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.
małopolskie, Kraków / Skawina
praca stacjonarna
2955 dni temu

Ogłoszenie numer: 1064041, z dnia 2016-04-29

Grupa teamtechnik z centralą w Niemczech jest jedną z wiodących firm na rynku światowym w zakresie projektowania i budowy linii montażowych i testujących dla branży motoryzacyjnej, medycznej i solarnej. Obecne zatrudnienie wynosi 900 osób na świecie, w tym 160 osób w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce i na świecie, obecnie poszukujemy osoby do Działu Sprzedaży na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie, Kraków / Skawina

Opis stanowiska

  • Tłumaczenie dokumentów technicznych z języka polskiego na język niemiecki i angielski.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego, preferowana znajomość języka technicznego,
  • Wykształcenie: preferowane techniczne,
  • Znajomość branży technicznej i motoryzacyjnej w Polsce i na świecie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wysoki poziom kultury osobistej,
  • Predyspozycje: komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie, terminowość.

Oferujemy

Warunki pracy:

  • Miejsce pracy - Kraków (Skawina), Polska,
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Praca w zespole międzynarodowym (Polska, Niemcy, USA, Chiny, Francja),
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w zakresie nowoczesnych technologii w przemyśle,
  • Udział w szkoleniach interpersonalnych (miękkich i specjalistycznych).