Najnowsze oferty pracy

  • Tłumacz języka chińskiego

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Trawniki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   7 500 - 11 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska tłumaczenie w językach: chińskim i polskim, pomocniczo angielski. tłumaczenie dokumentów z różnych dziedzin. tłumaczenia ustne podczas spotkań, negocjacji, w urzędach, delegacjach itp. tłumaczenie na budowie drogi ekspresowej S12 na odcinku Piaski-Dorohusk; realizacja...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Tłumacz Małopolskie
Tłumacz tekstów naukowych

Stowarzyszenie PORANEK
małopolskie, praca zdalna
praca stacjonarna
rekrutacja online
1311 dni temu

Ogłoszenie numer: 3585806, z dnia 2020-08-25

Stowarzyszenie PORANEK prowadzący działalność niedochodową poszukuje osób do tłumaczenia tekstów naukowych i popularnonaukowych na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie, praca zdalna

Opis stanowiska

  • wyszukiwanie obcojęzycznych tekstów naukowych o wskazanej tematyce do tej pory nie tłumaczonych na język polski (opcjonalnie)
  • tłumaczenie ustalonych tekstów naukowych
  • możliwość tworzenia własnych tekstów na ustalone tematy (opcjonalnie)

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność tłumaczenia tekstów z języka angielskiego na polski

Oferujemy

  • wynagrodzenie według ustalonej stawki za przetłumaczony tekst
  • miłą atmosferę
  • pracę zdalną

Poznaj

ADRA Polska

Fundacja ADRA Polska jest polskim oddziałem międzynarodowej organizacji humanitarnej ADRA działającej w przeszło 100 krajach świata. W Polsce oficjalnie rozpoczęła swoją działalność z końcem roku 2009. Jako swój cel postawiła sobie prowadzenie działalności dobroczynnej – więcej https://www.adra.pl/