Najnowsze oferty pracy

  • Tłumacz języka chińskiego

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Trawniki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   7 500 - 11 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska tłumaczenie w językach: chińskim i polskim, pomocniczo angielski. tłumaczenie dokumentów z różnych dziedzin. tłumaczenia ustne podczas spotkań, negocjacji, w urzędach, delegacjach itp. tłumaczenie na budowie drogi ekspresowej S12 na odcinku Piaski-Dorohusk; realizacja...
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Tłumacz Warmińsko-mazurskie
Tłumacz / Weryfikator j. angielskiego - profil medyczny

Studio Gambit Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie
specjalista (mid)
umowa o pracę
praca hybrydowa
653 dni temu

Ogłoszenie numer: 7050711, z dnia 2022-06-14

Studio Gambit należy do największych firm w Europie Centralnej zajmujących się tłumaczeniem tekstów specjalistycznych, oprogramowania, serwisów internetowych oraz materiałów szkoleniowych. Działamy na rynku od 25 lat, a nasza przewaga konkurencyjna oparta jest w dużej mierze na ciągłym rozwoju własnych, oryginalnych rozwiązań informatycznych i procesów produkcyjnych.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • tłumaczenie tekstów specjalistycznych o profilu medycznym
  • wykonywanie kontroli jakości i weryfikacji na tłumaczeniach zrealizowanych przez tłumaczy zewnętrznych
  • tworzenie zasobów terminologicznych

Wymagania

  • ukończenie studiów wyższych (translatoryka lub kierunki ścisłe)
  • bardzo dobra znajomość terminologii medycznej oraz doświadczenie w tłumaczeniach z zakresu medycyny oraz dziedzin pokrewnych (minimum 2 lata)
  • doskonała znajomość zasad poprawnej polszczyzny i wyczucie językowe oraz umiejętność posługiwania się fachową terminologią
  • dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • umiejętność obsługi komputera (praca w różnych narzędziach CAT)

Oferujemy

  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę (9:00-17:00)
  • elastyczne podejście do formy pracy: praca hybrydowa lub zdalna
  • możliwość ciągłego poszerzania wiedzy oraz doskonalenia warsztatu tłumacza
  • pracę wśród doświadczonych lingwistów oraz odpowiednie przeszkolenie umożliwiające samodzielną pracę
  • pakiet medyczny
  • kartę sportową