Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Tokarz do przyuczenia

WiR Automation Waryszewski i Rymkowski Spółka Jawna
mazowieckie
młodszy specjalista (junior)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1079 dni temu

Ogłoszenie numer: 4956470, z dnia 2021-06-16

Firma WiR Automation istnieje od 2018 roku. Zajmuję się budową maszyn i urządzeń przemysłowych

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Aktualnie do naszej firmy, zajmującej się produkcją maszyn, poszukujemy tokarza do przyuczenia w zakładzie obróbki metalu.

Miejsce pracy znajduje się w okolicach Błonia.

Wymagania

chęć i otwartość do nauki nowego zawodu i chęć pracy z obróbką metali i innych tworzyw
znajomość rysunku technicznego mile widziana
wykształcenie pokrewne do tokarza/ ślusarza mile widziane
odpowiedzialność

Oferujemy

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
miłą atmosferę
pracę przy ciekawych projektach