Tokarz Konwencjonalny

Terma Sp. z o.o.

Czaple k. Gdańska

11 dni temu

Poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Czaple k. Gdańska

„Nie ja, ale Drugi ważniejszym jest”

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając ponad 25 lat doświadczenia, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach. W swej działalności staramy się być zawsze bliżej naszych Konsumentów i Partnerów Handlowych, wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Spełnianie oczekiwań, to dla nas za mało - chcemy je wyprzedzać.

Wiemy, że rozwój osiąga się jedynie we współpracy z lepszymi od siebie, dlatego współdziałanie z kompetentnymi i kreatywnymi specjalistami pozwala nam znajdować innowacyjne, jak i funkcjonalne rozwiązania.

Główne zadania:
  • toczenie elementów na tokarce uniwersalnej konwencjonalnej,
  • posługiwanie się dokumentacją techniczną,
  • wykonywanie prac z zakresu obróbki mechanicznej,
  • kontrola jakości wykonanych elementów,
  • samodzielne oprawianie i wymiarowanie narzędzi,
  • monitorowanie rezultatów swojej pracy,
  • dbanie o powierzone mienie oraz o porządek na stanowisku.
  • współpraca z technologami.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na konwencjonalnej maszynie produkcyjnej: tokarka i/lub frezarka,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • dokładność i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • pracę w innowacyjnej i stabilnej organizacji o płaskiej strukturze (ponad 25 lat na rynkach ponad 40 krajów świata),
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport / OK System,
  • możliwości wyboru ubezpieczenia grupowego,
  • prywatną opiekę medyczną.

 Dołącz do nas

Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas
wzbogacić, jesteś innowacyjny, energiczny i cenisz wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje CV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@termagroup.pl lub kontakt telefoniczny: +48 691 766 554

www.termagroup.pl

Poznaj stanowisko: Tokarz
Tokarz to osoba, która zajmuje się obróbką elementów, np. metalowych, plastikowych, np. do maszyn, urządzeń. Zadania i czynności tokarza zależą od rodzaju przedmiotów, które obrabia i od rodzaju stanowiska pracy, czyli od typu obsługiwanej tokarki. W tym zawodzie można wyróżnić: tokarza tokarek uniwersalnych ogólnego przeznaczenia, tokarza tokarek rewolwerowych, tokarza tokarek ...
Praca Tokarz